Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Metrážová vianočná záclona - Niké

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
4745
Termín dodania
Skladom
Výška
160 cm
Materiál
100% polyester
Farba
Biela
Výška:
Obšitie - bočné strany:
Rasiace pasky:
Cena od:
4.80 €
Dĺžka:
bm
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Metrážová vianočná záclona - Niké

Oblečte Váš domov do nového šatu našimi jedinečnými záclonami. Biela, vianočná žakárová záclona bez riasiacej pásky s farebným efektom baniek, ktorá vytvorí vo Vašom domove tú pravú sviatočnú atmosféru. Žakárová záclona bude vyzerať skvelo v zamrznutých oknách Vašej chalupy. Spĺňa náročné kritériá dnešných trendov interiérovej architektúry. Záclona je taktiež ideálnym darčekom pre Vašich blízkych. Záclona sa ľahko udržuje, je tvarovo stála a nežltne.

Myslíte si, že záclony už nie sú v móde? Ste na omyle. Veľmi veľa ľudí ešte záclony vyhľadáva a skrášľujú si tak svoje bývanie. Hodia sa do každej miestnosti a plnia nielen dekoračnú funkciu, ale tiež majú praktický účel. Záclony doma vytvárajú pocit súkromia. Pokiaľ nemáte na oknách žalúzie, potom je záclona výborným riešením. Metrážové záclony sa vyrábajú v najrôznejších rozmeroch tak, aby sadli na každé okno.

  • 100% polyester
  • ponúkame Vám štandarné, aj atypické rozmery, ktoré upravíme podľa požiadavkov zákazníka
  • záclonu objednávame na metre
  • rozmery aj na vitrážku
  • ponúkame možnosť obšitia záclon a našitie riasiacej pásky

Rozmery:

160 cm

Pracie znaky

pracie_zaclony.jpg

Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930