Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Hotová záclona oblúková - Anjel

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
3197
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% polyester
Rozmer
150 x 300 cm
160 x 320 cm
Farba
Biela
Rozmer:
Cena od:
26.20 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Hotová záclona oblúková - Anjel

Biela vianočná oblúková záclona s vzorom dvoch anjelikov letiacich proti sebe a trúbiacich na trumpety je okúzľujúcim a duchovným doplnkom pre váš vianočný interiér. Tento dizajn záclony spája krásny symbol anjelikov s vianočnou atmosférou, prinášajúci radosť a zvuky sviatkov.

Na bielom podklade záclony sú vyobrazení dvaja anjelici s jemnými ako zlatými krídlami, letiaci proti sebe. Ich pohyb a energia vytvárajú dojem ľahkosti a vzdušnosti, čo dokonale ladí s vianočnou mágiou. Anjelici držia v rukách ako zlatisté trúbky a okolo sú ako zlatisté zvončeky.

Krídla anjelikov, trúbky a zvončeky sú zdobené oranžovou farbou, ktorá pripomína zlatý lesk. Táto farba evokuje pocit tepla, bohatstva a duchovného významu, ktorý je význačný pre vianočnú dobu.

Táto biela vianočná oblúková záclona je nielen esteticky krásna, ale aj plná symbolických významov spojených s anjelikmi, ktoré sú v kresťanskej tradícii často vnímané ako poslovia radosti a nádeje. Tento vzor môže vytvoriť výnimočnú atmosféru a dodať vianočnému priestoru duchovnú hĺbku.

Je pripravená k zaveseniu podľa vašej voľby. Záclona sa ľahko udržuje, je tvarovo stála a nežltne.

Záclona nemá riasiacu pásku.

  • záclona je pripravená k zaveseniu
  • výška je uvádzaná v najdlhšom mieste
  • záclona nemá riasiacu pásku
  • materiál 100% polyester

Rozmery:

  • 150 x 300

Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930