Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí
Skrýt parametry
SilverTime.czHledám
Bez filtru
Výška
Materiál
Rozmer
Farba
Šírka
Expedícia

Všetok objednaný tovar sa Vám snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Záclony, tak hotové, ako tie, ktoré je nutné ušiť, posielame v priebehu 3 pracovných dní od prijatia objednávky. Pokial nie je u tovaru uvedené inak.

Doprava

Doprava od 40 € ZDARMA!

Prečo u nás?
  • Najväčší výber
  • Väčšina tovaru skladom
  • Vernostný program
  • 25 rokov profesionálný
  • Overený obchod
  • Spokojní klienti
Kamenná predajna

Šijeme pre zákazníkov aj firmy.

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930

KERA D.L.K s.r.o.

Tel.: 041/433 4930
E-mail: kera@kera.sk
Kontakt: Petr Dorda

KONTAKT

Sme tu pre Vás

Hotelové obrusy

Hotelové Obrusy

Pre tých z vás, ktorí hľadajú obrusy špeciálne navrhnuté pre náročné podmienky v gastro prevádzkach, máme širokú ponuku gastro obrusov. Naše gastro obrusy sú vytvorené s ohľadom na požiadavky reštaurácií, kaviarní, a hotelov. Sú odolné voči opakovanému praniu a bežným škvrnám, čo z nich robí praktickú voľbu pre intenzívnu prevádzku.

Nakupujte naše hotelové obrusy a dajte vášmu stolovaniu nový rozmer s našimi jednofarebnými a gastro obrusmi. Nielenže zvýšite vizuálnu atraktivitu vášho zariadenia, ale taktiež poskytnete svojim hosťom pohodlné a hygienické stolovanie. Hotelové a reštauračné obrusy nájdete v sekcii obrusy - gastro -https://kera.sk/gastro-obrusy/.

V našej širokej ponuke hotelových obrusov vám ponúkame kvalitné a elegantné možnosti pre dokonalé stolovanie vo vašom hoteli, reštaurácii alebo inom hostinskom zariadení. Obrusy nielen dodajú vašim stolom sofistikovaný vzhľad, ale taktiež pomáhajú udržať čistotu a hygienu.

Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930