Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Hotový dekoračný záves - sivý s kvetmi a konárikmi - New york 003

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
H003-2
Termín dodania
Do 7 dní
Materiál
100% polyester
Rozmer
160 x 140 cm
160 x 320 cm
Farba
Sivá so vzorom
Šírka
140 cm
Rozmer:
Cena od:
34.50 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Hotový dekoračný záves - sivý s kvetmi a konárikmi - New york 003

Predstavujeme náš hotový zatemňovací záves ušitý z dekoračnej závesovej látky s elegantným vzorom šedých vetvičiek a kvietkov na šedom podklade. Tento záves je vyrobený z blackoutu, ktorý efektívne tlmí svetlo, teplo a hluk, a zaisťuje tak pokojné a príjemné prostredie vo vnútri miestnosti.

Z rubu je táto látka biela, čo dodáva závesu estetický vzhľad aj zvonku. Vďaka svojim vlastnostiam je tento zatemňovací záves vhodný pre rôzne typy priestorov, vrátane domovov, apartmánov, reštaurácií, hotelov a konferenčných miestností.

Náš hotový zatemňovací záves je praktickým a štýlovým riešením pre tých, ktorí hľadajú efektívny spôsob, ako regulovať svetlo a zlepšiť akustiku v interiéri bez toho, aby stratili na dizajne. Užite si pokoj a pohodu vo svojom priestore s naším závesom s motívom šedých vetvičiek a kvietkov na šedom podklade.

Farby na obrázkoch sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.

Rozmery:

  • výška x šírka: 250 x 140 cm alebo 160 x 140 cm

Dĺžka závesu je buď 250 cm, alebo 160 cm. V prípade, že potrebujete záves kratší, môžeme ho skrátiť zadarmo podľa Vašej požiadavky. Výslednú výšku prosím uveďte do poznámky pri objednávke.

Záves je opatrený našitou riasiacou páskou, ktorá umožňuje zavesenie na háčiky, na štipce ale aj navliecť na garnižovú tyč.

 

Zloženie:

  • 100 % polyester

Pracie znaky

pracie_blackouty.jpg

Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930