Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Hotová oblúková vianočná záclona - Vločka

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
4537-1
Termín dodania
Skladom
Materiál
100% polyester
Rozmer záclony
130 x 300 cm, 150 x 300 cm, 160 x 350 cm
Farba
Biela
Rozmer:
Cena od:
14.30 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Hotová vianočná oblúková záclona - Vločka

 • Oblečte Váš domov do nového šatu našimi jedinečnými záclonami. Hotová biela vianočná záclona, ktorá vytvorí vo Vašom domove tú pravú sviatočnú atmosféru. Žakárová záclona bude vyzerať skvelo v zamrznutých oknách Vašej obývačky alebo spálni. Spĺňa náročné kritériá dnešných trendov interiérovej architektúry. Vzor padajúcich snehových vločiek vykúzli úsmev na Vašej tvári, záclona je taktiež ideálnym darčekom pre Vašich blízkych. Je pripravená k zaveseniu, oblúkový strih dodáva záclone eleganciu. Záclona sa ľahko udržuje, je tvarovo stála a nežltne.

  Myslíte si, že záclony už nie sú v móde? Ste na omyle. Veľmi veľa ľudí ešte záclony vyhľadáva a skrášľujú si tak svoje bývanie. Hodia sa do každej miestnosti a plnia nielen dekoračnú funkciu, ale tiež majú praktický účel. Záclony doma vytvárajú pocit súkromia. Pokiaľ nemáte na oknách žalúzie, potom je záclona výborným riešením. Metrážové záclony sa vyrábajú v najrôznejších rozmeroch tak, aby sadli na každé okno.

  Ponúkame Vám štandardné aj atypické rozmery, ktoré upravíme podľa Vašich požiadaviek. 

 • biela žakárová záclona
 • 100% polyester
 • štandardné, atypické rozmery
 • bez riasiacej pásky
 • Rozmery:

130 x 300 cm

150 x 300 cm

 • 160 x 350 cm

 • Pracie znaky

  pracie_zaclony.jpg

Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930