Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Obrus teflónový - Economy - MARIA - biely

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
J-22-7
Termín dodania
Do 10 dní
Výška
150 cm
Rozmer
50 x 100 cm, 75 x 75 cm, 120 x 140 cm, 120 x 160 cm, 140 x 180 cm, 140 x 220 cm, 140 x 250 cm
160 x 320 cm
Farba
Biela
Farba:
Rozmer obrusu:
Zakončenie:
Cena od:
4.00 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Obrus teflónový - Economy -MARIA - biely

Biely žakárový teflónový obrus Maria so vzorom kvetov je praktickým a príťažlivým doplnkom pre váš jedálenský stôl. Tento obrus je vyrobený z kvalitného materiálu s teflónovým povrchovým ošetrením, ktoré poskytuje odolnosť proti vode a uľahčuje jeho čistenie.

Vzor kvetov dodáva tomuto obrusu živosť a sviežosť. Malé kvetinové motívy sú jemné a príjemné pre oko, čo vytvára príjemnú atmosféru na vašom stole. Tento vzor je vhodný na rôzne príležitosti, od každodenných rodinných stolovaní až po slávnostné večere alebo aj pre rôzne gastro zariadenia

Vodoodpudivý obrus Maria patrí do základnej kategórie gastro obrusov Economy, má gramáž 150g/m2 a je ukončený elegantnou vlnovkou alebo obšitím na 1cm. 

Obrus Maria je dostupný v 2 farbách a to v bielej a krémovej. 

 

Tieto obrusy vyrobíme v rôznych veľkostiach podľa potrieb zákazníka.

 Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je vodoodpudivý, teda rozliata tekutina sa doobrusunevsiakne a nehrozí jeho zašpinenia. Ďalej Vás iste poteší nenáročná údržba teflónových obrusov, pretože k očisteniu smietok alebo prebytočnej tekutiny z obrusu stačí iba handričku alebo utierka. Práve vďaka tomu sa teflónové obrusy hodia ako na domácej, tak i vonkajšie použitie a takisto tiež do reštaurácií.

V našej širokej ponuke nájdete teflónové obrusy v rôznych atraktívnych farbách a vzoroch, ktoré skvele využijete vo Vašej domácnosti, na záhradke alebo i na chate a poteší Vás aj priaznivá cena týchto obrusov.

Teflónové obrusy sa vyznačujú špeciálnou úpravou, ktorá odpudzuje tekutiny, ktoré zostanú na povrchu obrusu a nevpijú sa do tkaniny. Pre zachovanie si tejto vlastnosti obrusov je dôležité neprať obrusy v aviváži. Po vypraní v aviváži sa naruší teflónová úprava a tekutiny aj nečistoty sa ľahko dostanú do štruktúry tkaniny.

Pracie znaky

teflonove_obrusy_pracie.jpg

Ceny
10 pcs. - 999 pcs. 3.60 € / pcs.
od pcs. 4.00 € / pcs.
Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930