Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Kúpeľňová predložka modrá so vzorom listov Manaus

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
KUP22
Termín dodania
Skladom
Rozmer
50 x 80 cm
160 x 320 cm
Farba
Modrá
Rozmery:
Cena od:
12.80 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

 

Kúpeľňová predložka modrá so vzorom listov Manaus

Mäkký kúpeľňový koberček s rozmerom 50 x 80 cm je praktickým a štýlovým doplnkom pre vašu kúpeľňu. Tento koberček má jednofarebné prevedenie v modrej farbe s reliéfom, ktorý pripomína tvar listov.

Modrá farba je osviežujúcim a upokojujúcim odtieňom, ktorý môže priniesť do kúpeľne pocit pokoja a harmónie. Je to univerzálna farba, ktorá sa dobre hodí do rôznych štýlov a interiérov.

Reliéf v tvare listov je zaujímavým dizajnovým prvkom, ktorý dodáva kúpeľnovému kobercu zaujímavý vzhľad. Listový vzor môže pripomínať prírodu a priniesť do kúpeľne dojem sviežosti a prírodnej krásy.

Kúpeľňový koberček je vyrobený z mäkkého materiálu, čo zaisťuje pohodlie a jemný povrch pre vaše nohy, keď stojíte na ňom. To je veľmi príjemné, najmä keď sa koberce často používajú na chladných podlahách v kúpeľni.

Dôležitou vlastnosťou tohto kúpeľňového koberca je jeho ľahká antišmyková povrchová úprava rubovej strany, ktorá zabraňuje skĺzavaniu a zaisťuje, že koberček zostane na svojom mieste bez toho, aby kĺzal po mokrej podlahe. To je veľmi dôležité pre bezpečnosť v kúpeľni.

Celkovo sa dá povedať, že tento mäkký kúpeľňový koberček v modrej farbe s reliéfom tvaru listov je ideálnou voľbou pre vašu kúpeľňu. Kombinuje estetiku, pohodlie a bezpečnosť, čo ho robí praktickým a príjemným doplnkom pre váš každodenný úžitok.

Zloženie: chlpatá horná časť 100% bavlna

Rozmer: 50 x 80 cm

 

Pracie znaky:

 

 

Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930