Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Teflónový obrus vzorovaný kvety sirôtky a nevädze - Vojtěška 2

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
518-101-1
Termín dodania
Do 10 dní
Výška
150 cm
Rozmer
40 x 140 cm, 40 x 160 cm, 40 x 180 cm, 40 x 200 cm, 40 x 220 cm
160 x 320 cm
Farba
Farebná so vzorom
Rozmer obrusu:
Zakončenie:
Cena od:
5.50 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Teflónový obrus vzorovaný kvety sirôtky a nevädze - Vojtěška 2

Vzorované teflónové obrusy s panelovým vzorom kvetov sirôtky a nevädze sú vyrobené z kvalitných látok, ktoré i pri častom použití a praní nestrácajú farebnú stálosť a žiarivosť farieb.

Tento obrus je vyhotovený v prevedení štôlňy v rôznych rozmeroch.

Dezény vzorovaných teflónových obrusov sú v modernom aj klasickom štýle, takže splnia požiadavky každého aj náročného zákazníka. Farebnosť a dizajn obrusov zodpovedá modernému trendu stolovania a bývania.

Neváhajte a kúpte si aj vy do svojej zbierky obrusov a prestieranie kvalitný teflónový obrus, ktorý je u zákazníkov veľmi populárny. Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je vodoodpudivý, teda rozliata tekutina sa do obrusu nevsiakne a nehrozí jeho zašpinenia. Ďalej vás iste poteší nenáročná údržba teflónových obrusov, pretože k očisteniu smietok alebo prebytočnej tekutiny z obrusu stačí iba handričku alebo utierka. Práve vďaka tomu sa teflónové obrusy hodia ako na domácej, tak i vonkajšie použitie a takisto tiež do reštaurácií. V našej širokej ponuke nájdete teflónové obrusy v rôznych atraktívnych farbách a vzoroch, ktoré skvele využijete vo vašej domácnosti, na záhradke alebo i na chate a poteší vás aj priaznivá cena týchto obrusov.

Pracie znaky:

pracie_teflonove_obrusy.jpg

Ceny
10 pcs. - 999 pcs. 4.95 € / pcs.
od pcs. 5.50 € / pcs.
Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930