Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Prestieranie slnečnice

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
107952
Termín dodania
Skladom
Farba
Farebná so vzorom
Cena od:
5.40 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Prestieranie slnečnice

Predstavujeme vám úchvatné bavlnené prestieranie, ktoré zahalí váš jedálenský stôl do nádherného slnečnicového prostredia. Naše bavlnené prestieranie béžovej farbe so zeleným károm na krajoch je zdobené nádherným vzorom slnečníc, ktoré prinášajú do vášho domova radostné a slnečné vibrácie.

Prestieranie je vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá je nielen mäkká a príjemná na dotyk, ale aj odolná a ľahko udržiavateľná. Jeho béžová farba vytvára neutrálny podklad, ktorý je skvelý na rôzne dekoračné štýly. Zelené káro dodáva prestieranie sviežosť a dynamiku, zatiaľ čo vzor slnečníc pridáva štipku radosti a pripomienku letných dní.

 

S týmto prestieraním si prinesiete do svojho domova teplú atmosféru, radosť a príjemné letné pocity. Buďte hostiteľskou hviezdou a vytvorte úžasnú atmosféru pri každom stolovaní.

Zloženie: 100% bavlna

Rozmery: prestieranie 33x48cm

Pracie znaky:

pracie postielka

Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930