Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

kúpeľňová predložka sivá so srdiečkom Shabby Love

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
KUP23
Termín dodania
Skladom
Rozmer
50 x 80 cm
160 x 320 cm
Farba
Sivá
Rozmery:
Cena od:
12.80 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

 

Kúpeľňová predložka sivá so srdiečkom Shabby Love

 

Mäkký kúpeľňový koberček "Shabby Love" je dokonalým doplnkom pre vašu kúpeľňu. Tento jednofarebný koberček v elegantnej sivej farbe prináša do vášho priestoru pokoj a harmóniu. Navyše má umiestnený motív srdca uprostred, ktorý dodáva do vašej kúpeľne romantický a láskyplný prvok.

Koberček je vyrobený z mäkkého materiálu, ktorý prináša pohodlie a mäkký povrch pre vaše nohy pri státí na ňom. To je veľmi dôležité, najmä keď často používate koberec na chladných podlahách v kúpeľni.

Dôležitou vlastnosťou tohto kúpeľňového koberčeka je jeho jemná antišmyková povrchová úprava na rubu, ktorá zabraňuje skĺzavaniu a zaistí, že koberec zostane na svojom mieste bez toho, aby kĺzal po mokrej podlahe. To vám dáva väčšiu istotu a bezpečie pri jeho používaní.

Celkovo sa dá povedať, že tento mäkký kúpeľňový koberček v sivej farbe s motívom srdca uprostred je praktický, štýlový a bezpečný doplnok pre vašu kúpeľňu. Prinesie do priestoru nielen krásny vzhľad, ale aj pohodlie a pokoj pre váš každodenný relax.

Zloženie: chlpatá horná časť 100% bavlna

Rozmer : 50 x 80 cm

 

Pracie znaky:

 

 

Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930