Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Kúpeľňová predložka ružová so vzorom listov Manaus

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
KUP20
Termín dodania
Skladom
Rozmer
50 x 80 cm
160 x 320 cm
Farba
Ružová
Rozmery:
Cena od:
12.80 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

 

Kúpeľňová predložka ružová so vzorom listov Manaus

Mäkký kúpeľňový koberček s rozmerom 50 x 80 cm je štýlovým a užitočným doplnkom pre vašu kúpeľňu. Tento koberček má jednofarebné prevedenie v ružovej farbe s reliéfom, ktorý pripomína tvar listov.

Ružová farba dodáva kobercu ženský a jemný vzhľad. Je to príjemný a osviežujúci odtieň, ktorý môže kúpeľňu oživiť a pridať do nej náladu radosti a romantiky.

Reliéf v tvare listov je zaujímavým prvkom, ktorý dodáva kúpeľnovému kobercu unikátny design. Listový vzor prináša do kúpeľne nádych prírody a pokoja. Môže vytvárať dojem, že ste blízko k prírode a prispieť k uvoľneniu.

Kúpeľňový koberček je vyrobený z mäkkého materiálu, čo zaisťuje pohodlie a mäkký povrch pre vaše nohy pri státí na ňom. To je obzvlášť dôležité v kúpeľni, kde chcete, aby bolo státie na podlahe čo najpríjemnejšie.

Ľahká antišmyková povrchová úprava rubu koberca zaisťuje, že kúpeľňový koberček zostane na svojom mieste a nepodklzuje sa, aj keď je podlaha vlhká. To pomáha zabrániť pádom a poskytuje vám bezpečné prostredie v kúpeľni.

Celkovo sa dá povedať, že tento mäkký kúpeľňový koberček v ružovej farbe s reliéfom tvaru listov je skvelou voľbou pre vašu kúpeľňu. Má elegantný dizajn, príjemný povrch a poskytuje bezpečnosť, čo ho robí ideálnym doplnkom na každodenné použitie.

  

Zloženie: chlpatá horná časť 100% bavlna

Rozmer: 50 x 80 cm

 

Pracie znaky:

 

 

Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930