Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Karovaný teflonový obrus Raduz - červený

Doprava od 40 € ZDARMA!
Kód
2039-2
Termín dodania
Do 10 dní
Farba
Červená, Farebná so vzorom
Rozmer obrusu:
Zakončenie:
Cena od:
5.80 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Károvaný obrus Raduz - červený

Tento obrus bude skvelá voľba pre Váš Štedrovečerný stôl alebo dokonca aj darček pre Vašich blízkych, ale taktiež na každodenné použitie. Obrus je ukončený elegantnou vlnovkou.

Obrus je zhotovený v prevažne červenej farbe so žltými, zelenými detailmi a tmavými kockami na pozadí.

Aj károvaný obrus môže vniesť do Vašej domácnosti sviatočnú náladu a pohodu. Obrusy z tejto látky sú z veľmi kvalitnej látky vďaka svojej gramáži. Aj keď sa môže zdať, že károvaný vzor je nudný, opak je pravdou. Tento vzor Vám vytvorí príjemnú atmosféru nielen počas Vianoc, ale aj počas bežného dňa. Bude záležať iba na Vás kedy sa tento teflónový obrus stane Vaším spoločníkom vo Vašej jedálni, alebo v kuchyni.

Károvaný obrus sa hodí ako do domácnosti tak aj do reštaurácie, hotelu a iných zariadení, kde chcete zútulniť interiér.

Neváhajte a kúpte si aj Vy do svojej zbierky obrusov a prestieranie kvalitný teflónový obrus, ktorý je u zákazníkov veľmi populárny. Teflónové obrusy sú veľmi praktické, pretože ich povrch je vodoodpudivý, teda rozliata tekutina sa do obrusu nevsiakne a nehrozí jeho zašpinenia. Ďalej Vás iste poteší nenáročná údržba teflónových obrusov, pretože k očisteniu smietok alebo prebytočnej tekutiny z obrusu stačí iba handričku alebo utierka. Práve vďaka tomu sa teflónové obrusy hodia ako na domácej, tak i vonkajšie použitie a takisto tiež do reštaurácií.

Teflónové obrusy sa vyznačujú špeciálnou úpravou, ktorá odpudzuje nečistoty a tekutiny, ktoré ostanú na povrchu obrusu a nevpijú sa do tkaniny. Na zachovanie si tejto vlastnosti obrusov je dôležité neprať obrusy v aviváži. Po vypraní v aviváži sa naruší teflónová úprava a tekutiny aj nečistoty sa ľahko dostanú do štruktúry tkaniny.

Gramáž - 190g/m2

Šírka látky -160 cm

Materiál - 100% Polyester

Rozmery:

30x30 cm

75x75 cm

120x140 cm

120x155 cm

140x180 cm

140x220 cm

140x250 cm

40x140 cm

Pracie znaky

teflonove_obrusy_pracie.jpg

Ceny
10 pcs. - 999 pcs. 5.22 € / pcs.
od pcs. 5.80 € / pcs.
Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období 22.12.2023 - 7.1.2024 zatvorené
Telefon: 041 / 433 4930