Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Detský uterák do škôlky - Super Zings

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
201008
Termín dodania
Skladom
Rozmer
30 x 50 cm
160 x 320 cm
Farba
Farebná so vzorom
Rozmery:
Cena od:
4.00 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Detský uterák do škôlky - Super Zings

Predstavujeme vám náš fantastický bavlnený detský uterák, ktorý zahalí vášho malého dobrodruha do sveta Super Zings. S rozmerom 30x50 cm ponúka tento uterák praktický a pohodlný spôsob, ako sa osušiť naprieklad po telocviku. 

Motív Super Zings prináša do každého dňa školského dobrodružstva a hravý nádych. Obľúbené postavičky v akčných posoch na bavlnenom podklade vytvárajú skvelú atmosféru pre každého malého fanúšika. Super Zings sú symbolom dobrodružstva, priateľstva a kreativity, čo je ideálne posolstvo pre školské prostredie.

Uterák je vyrobený z kvalitnej bavlnenej látky, čo zaisťuje nielen hebkosť na dotyk, ale aj schopnosť rýchlo absorbovať vlhkosť. Vaše dieťa sa tak môže rýchlo osušiť a cítiť sa pohodlne. Tento uterák je odolný a trvanlivý, čo je ideálne na detské každodenné použitie.

Vďaka svojim rozmerom je tento uterák praktický pre školské aktivity. Jeho kompaktná veľkosť sa pohodlne zmestí do školskej tašky, a zároveň je dostatočne priestranný na účinné osušenie.

Bavlnený detský uterák s motívom Super Zings je nielen praktickým doplnkom pre školské dobrodružstvo, ale aj skvelým spôsobom, ako dať vášmu dieťaťu radosť a pocit, že je súčasťou akčného sveta Super Zings. Umožnite svojmu dieťaťu zažiť každý školský deň s úsmevom vďaka tomuto úžasnému uteráku!

  • detský uterák z bavlny
  • pestrá potlač
  • príjemná na dotyk, dobrá savosť

Rozmery:

  • 30x50 cm

Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930