Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Cookies opětovné zapnutí

Detský uterák do škôlky - Mickey Mouse

Doprava od 75 € ZDARMA!
Kód
211026
Termín dodania
Skladom
Rozmer
30 x 50 cm
160 x 320 cm
Farba
Farebná so vzorom
Rozmery:
Cena od:
4.00 €
Množstvo:
ks - +

Pozor: Na šité a inak upravované záclony, závesy a obrusy sa nevzťahuje vrátenie tovaru bez udania dôvodu (odstúpenie od zmluvy).

Detský uterák do škôlky - Mickey Mouse

Farebný detský bavlnený uterák do škôlky s rozmermi 30 x 50 cm s obrázkom Mickey Mouse na pestrom pozadí kombinuje praktickosť s ikonickým motívom, ktorý je obľúbený u detí.

Uterák je vyrobený z kvalitnej 100% bavlny, čo zaručuje mäkkosť, príjemný pocit na pokožke a schopnosť absorbovať vlhkosť. Bavlnený materiál je šetrný k detskej pokožke a pohodlný na každodenné použitie.

Uterák má ideálne rozmery 30 x 50 cm, ktoré sú praktické pre deti chodiace do škôlky. Tieto rozmery umožňujú ľahké nosenie a skladovanie, a zároveň poskytujú dostatok plochy pre efektívne usušenie.
Výrazným obrázkom Mickey Mouse na farebnom pozadí je hravý a ikonický, čo zaručuje, že sa uterák stane obľúbeným doplnkom pre deti.

Tento farebný detský bavlnený uterák s motívom Mickey Mouse je skvelým spojením praktickosti s ikonickým dizajnom. Vaše dieťa si zamiluje tento hravý a veselý motív a vy budete mať istotu, že máte k dispozícii kvalitný a štýlový uterák na každodenné použitie.

 

  • detský uterák z bavlny
  • pestrá potlač
  • príjemná na dotyk, dobrá savosť

Rozmery:

  • 30x50 cm

Copyright www.webdesigner-profi.de

Overené zákazníkmi

100% Zákazníkov odporúča obchod

O nás

Spoločnosť KERA D.L.K. s.r.o. sa zaoberá predajom bytového textilu ako sú záclony, obliečky, obrusy, prehozy, uteráky a ďalšie. Ponúkame výrobky s mimoriadnou snahou o inováciu, kde sa kladie dôraz na kvalitu spracovania i moderný dizajn a vzhľad.

Tovar je zo všetkých obľúbených materiálov, ako je bavlna, bavlnený satén, polyester, krep, bambusový satén alebo flanel.

Kontakt na predajne

Predajňa Čadca:
A.Hlinku 2247, Čadca
Pracovné dni: 8:00 - 16:00, Víkend zatvorené
V období od 1.6.- 1.9. 2023 je otváracia doba 8:00 - 15:00
Telefon: 041 / 433 4930